Napój owsiany z błonnikiem - Błonniki - Orasi 1000ml
Produkty powiązane
Organiczny
Napój probiotyczny POMARAŃCZOWY - Bala21 250ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,95 zł
Cydr jabłkowo-gruszkowy - (butelka zapasowa) - Amity 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,98 zł
Cider LAVENDER - (butelka zapasowa) - Amity 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,98 zł
Rabat
9,13 zł
–6 %
GENKI RAMUNE /HATA Napój gazowany biała brzoskwinia 200ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,52 zł
Opis szczegółowy produktu
Napój owsiany z witaminami i wapniem z błonnikiem roślinnymWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 180 kJ/43 kcal |
| Tłuszcze | 1,50g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,20g |
| Węglowodany | 5,30g |
| w tym cukry | 3,00g |
| Błonnik | 3,00g |
| Białko | 0,50g |
| Sól | 0,09g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Napoje i mleka roślinne |
|---|---|
| Waga: | 1 kg |
| EAN: | 8003180043494 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Mleko kokosowe 85% ekstraktu - Real Thai 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,40 zł
Organiczny
13,43 zł
–3 %
Napój ryżowo-kakaowy 1 l BIO THE BRIDGE
Dočasně nedostupné
12,91 zł
Napój sojowy z witaminami i wapniem - VEGAN - OraSi 1000ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,32 zł
Organiczny
12,56 zł
–0 %
Napój gryczany 1 l BIO THE BRIDGE
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,53 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
