Napój ryżowy z witaminami i wapniem - wegański - OraSi 1000ml
Produkty powiązane
Rabat
9,13 zł
–6 %
GENKI RAMUNE /HATA Napój gazowany biała brzoskwinia 200ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,52 zł
RICO Napój z marakui z zielonej herbaty z dodatkiem liczi boba 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,10 zł
Napój probiotyczny GORZKO ZIOŁOWY - Bala21 250ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,95 zł
Cydr jabłkowo-gruszkowy - (butelka zapasowa) - Amity 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,98 zł
Opis szczegółowy produktu
Bez dodatku cukru, bezglutenowy, odpowiedni dla wegan i wegetarian.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 209 kJ / 50 kcal |
| Tłuszcze | 1,30 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,20 g |
| Węglowodany | 9,20 g |
| w tym cukry | 4,30 g |
| Błonnik | 0,30 |
| Białka | 0,10 g |
| Sól | 0,12 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Napoje i mleka roślinne |
|---|---|
| Waga: | 1 kg |
| EAN: | 8003180042763 |
Napój ryżowy suszony - Topnatur 350g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
15,78 zł
Mleko kokosowe 85% ekstraktu - Real Thai 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,40 zł
Organiczny
Napój ryżowy Allos orzechowy niesłodzony 1 l ekologiczny
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Dostupné
16,12 zł
Nowość
Organiczny
Napój sojowy 1 l BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,73 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
