Naturalna gryka - bezglutenowa owsianka błyskawiczna - Naturalna 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Opis szczegółowy produktu
Łatwostrawna, błyskawiczna owsianka gryczano-ryżowa, przygotowana ze składników bezglutenowych. Doskonałe jako zdrowe i szybkie śniadanie lub przekąska. Można łączyć z owocami, domowym syropem, kakao polanym masłem. Przygotowanie: rozpuścić w gorącej wodzie lub mleku i osłodzić miodem lub syropem klonowym.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1551kJ/372kcal |
| Tłuszcze | 2,03g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,40g |
| Węglowodany | 70,10g |
| w tym cukry | 0,40 g |
| Błonnik | |
| Białko | 12,20 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Owsianka |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594010318931 |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
