Naturalny słodzik z cykorii - bezglutenowy - 350g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Syrop klonowy klasy A jasny 250 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
29,95 zł
Sirup rakytník - pomeranč s třtinovým cukrem - The Pelikans 500ml
Dočasně nedostupné
38,58 zł
Syrop z miodem i nagietkiem lekarskim 280g ZDROWY WIEK
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,34 zł
Organiczny
Syrop aroniowy bez dodatku cukru 250 ml BIO KOLDOKOL
Skladem (expedice 1-5 dní)
33,33 zł
Opis szczegółowy produktu
Syrop z cykorii naturalny 4Slim to nowej generacji słodzik o niskiej zawartości węglowodanów, wytwarzany przy użyciu unikalnej opatentowanej metody z korzenia cykorii. Dania przygotowane z użyciem tego słodzika mają znacznie niższą wartość energetyczną w porównaniu do potraw zawierających cukier. Dzięki wysokiej zawartości błonnika korzystnie wpływa na mikroflorę wewnętrzną. Naturalny syrop powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, którzy oczekują całkowicie czystego produktu o najwyższych właściwościach oryginalnego syropu. W przeciwieństwie do oryginału, Natural ma tylko neutralny słodki smak, słodkość jest o 40% niższa niż oryginału.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 672kJ/166kcal |
| Tłuszcze | 0g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 8,00g |
| w tym cukry | 8,00 g |
| Błonnik | 67,00 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Syropy |
|---|---|
| Waga: | 0.4 kg |
| EAN: | 8595245318017 |
Syrop borówkowy - SUGAR STOP 650g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,08 zł
Syrop soczysta wiśnia - SUGAR STOP 650g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,08 zł
Kitl Syrop z czarnego bzu 500ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
24,57 zł
Syrop ziołowy - melisa lekarska - Monastery officina 290g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,58 zł
Organiczny
Syrop z agawy BIO light premium - Naturalny 350ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,53 zł
Syrop ziołowy - menofity - Monastery officina 290g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,28 zł
Rabat
Organiczny
30,68 zł
–6 %
Syrop z kwiatów bzu czarnego 500 ml BIO HOLLINGER
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,60 zł
Słodzik cykoriowy o smaku miodowym - 350g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,68 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
