Nugat z orzechami ziemnymi - Jannis 70g
Produkty powiązane
Organiczny
Lizaki o smaku owocowym 100 szt. BIO GARMONDI
Skladem (expedice 1-5 dní)
171,70 zł
HOSAN Przekąska z wodorostów Wasabi 36g (9x4g) - NOWOŚĆ
Skladem (expedice 1-5 dní)
21,50 zł
Kulíšek sušená rajčata a bazalka - Rýsárna 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
25,67 zł
Rabat
6,91 zł
–8 %
Biszkopty bezglutenowe - Produkty kawowe Pardubice 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,31 zł
Piškoty s pohankou bez lepku a laktózy - Celihope 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,82 zł
Košíčky s lískooříškovým máslem BIO vegan - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,34 zł
Fit snack KUKUŘIČNO-RÝŽOVÝ rajče, bazalka - CELPO 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,22 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1836kJ/439kcal |
| Tłuszcze | 15,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,90g |
| Węglowodany | 67,00g |
| w tym cukry | 49,00 g |
| Błonnik | 2,70 g |
| Białka | 7,10 g |
| Sól | 0,01 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność roślinna i organiczna |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 5201041050008 |
Mleko kokosowe do gotowania w puszce 17-19% 400 ml COCOXIM
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,06 zł
Silken hedvábné tofu jahoda - rybíz - VETO 125g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,23 zł
Loupaná rajčata s rajčatovou šťávou - Bassta 400g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,97 zł
Rillettes s krůtím masem s meruňkou - Vineco 180g
Skladem (expedice 1-5 dní)
25,42 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
