Ocet balsamiczny krem BIAŁY - Galaxy 250ml
Opis szczegółowy produktu
Doskonale nadaje się do dekorowania i nadawania smaku szerokiej gamie potraw – od sałatek owocowych i warzywnych, przez makarony, grillowane warzywa, zupy i steki, po desery i lody.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 567kJ/133kcal |
| Tłuszcze | 0g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 33,10g |
| w tym cukry | 29,20 g |
| Błonnik | |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0,10 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ocet |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 5201618410051 |
Nowość
Organiczny
Ocet jabłkowy 750 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,14 zł
Ocet Ume - Naturalny 250ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,70 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
