Ocet Ume - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Olej rzepakowy tłoczony na zimno 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Średnia ocena produktu wynosi 3,7 na 5 gwiazdek.
Dočasně nedostupné
19,96 zł
Oliwa z oliwek. dodatkowo szklanka Pana Lyrakisa 0,5l CRETAN VILLAGE
Momentálně nedostupné
51,31 zł
Organiczny
Olej kokosowy ORGANIC RAW 950ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
32,59 zł
Oliwa z oliwek extra vergine - Naturalna 500ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
39,97 zł
Opis szczegółowy produktu
Nadaje się do przyprawiania past ze strączków lub zbóż, sałatek.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 79kJ/10kcal |
| Tłuszcze | 0,30g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 4,00g |
| w tym cukry | 0,60 g |
| Błonnik | |
| Białko | 0 g |
| Sól | 16,10 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Gastro i duże opakowania olejów, octów i syropów |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8595617907016 |
Wskazówka
Syrop kukurydziany - 5 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
74,07 zł
GRATISGRATIS
Olej z pestek dyni tłoczony na zimno - 5 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
754,65 zł
Syrop daktylowy - 5 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
178,88 zł
Syrop klonowy - 5 kg 1l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
489,12 zł
Organiczny
Syrop z agawy ciemny 5 l/7 kg BIO NATUREL WEST + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
242,90 zł
Syrop ryżowy - 5 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
136,95 zł
Organiczny
41,11 zł
–4 %
Syrop daktylowy 874 ml/ 1200 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
39,39 zł
Organiczny
Syrop z agawy BIO light premium - 5 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
201,24 zł
Organiczny
Syrop z agawy BIO RAW 4050ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
211,25 zł
Oliwa z wytłoczyn oliwek - 5 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
219,40 zł
Organiczny
Syrop z agawy BIO ciemny RAW - 5 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
201,24 zł
Ocet jabłkowy 8% - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
44,37 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
