Officina Naturae Krem przeciwsłoneczny dla dzieci i skóry wrażliwej SPF 50 (75 ml) - bezzapachowy
Produkty powiązane
1 549 Ft
–10 %
Szczoteczka Hydrophil Bamboo dla dzieci (miękka) - czerwona
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 394 Ft
4 036 Ft
–10 %
Szampon dla dzieci tylko dla dzieci 517 ml JASON
Dočasně nedostupné
3 597 Ft
Organiczny
Chusteczki czyszczące dla dzieci 60 szt. BIO bawełna ORGANYC
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 413 Ft
Wskazówka
Szczoteczka do zębów Zero Waste Bamboo dla dzieci (miękka)
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 705 Ft
Organiczny
5 601 Ft
–7 %
Wanienka Babibad 100 ml BIO DOCTEUR VALNET
Dočasně nedostupné
5 175 Ft
Wskazówka
Ecobamboo Szczoteczka bambusowa dla dzieci (miękka)
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 705 Ft
Żel do mycia niemowląt - Feel Eco 10l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
22 818 Ft
Opis szczegółowy produktu
Wraz z pierwszymi promieniami słońca, krem z filtrem przeciwsłonecznym staje się koniecznością dla wszystkich mam i ojców. Wiele z nich sięga po kremy przeciwsłoneczne dla dzieci włoskiej firmy Officina Naturae. Jest to produkt naturalny, z wysokim filtrem SPF 50, a jego delikatny skład sprawia, że doskonale nadaje się do wrażliwej, delikatnej skóry niemowląt, a także dorosłych o bardzo jasnej karnacji i piegach. Zawiera filtr mineralny tlenek cynku, który chroni przed promieniowaniem UVA i UVB oraz zapobiega poparzeniom słonecznym. Dzięki lekkiej konsystencji krem łatwo się aplikuje, rozprowadza i nie pozostawia białych śladów. Krem nie zawiera żadnych składników perfumowanych, które mogłyby podrażniać skórę.Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Kosmetyki |
|---|---|
| Waga: | 0.05 kg |
| EAN: | 8033148536522 |
| Složení: | Aqua, Zinc Oxide, Coco-Caprylate/Caprate, Shea Butter Ethyl Esters, Glycerin, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Polyglyceryl-3 polyricinoleate, Magnesium Sulfate, Pyrus Cydonia Fruit Extract*, Irvingia Gabonensis Kernel Butter, Glyceryl Caprate, Isostearic Acid, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Pongamia Pinnata Seed Extract, CI 77492, CI 77491, Saccharide Isomerate, Octyldodecanol, Hydrogenated Coco-Glycerides, Citric Acid, Sodium Citrate. *Z kontrolovaného ekologického zemědělství |
| Země původu: | Vyrobeno v Itálii |
| Podíl přírodních surovin: | 100 % |
| Původ vůně: | bez vůně |
| Materiál balení: | krabička z FSC certifikovaného papíru, hliníková tuba a víčko z bioplastu |
| Objem: | 75 ml |
| Co s obaly: | Krabičku vhoďte do kontejneru na papír, tubu bez obsahu krému do kontejneru na kov a víčko do kontejneru na plast. |
| Rozměry: | 173 x 40 x 31 mm |
| Varianta: | bez parfemace |
Organiczny
Żel do mycia dla dzieci — wyjątkowo delikatny do ciała i włosów BABY 500 ml BIO SO'BiO étic
Skladem (expedice 1-5 dní)
3 627 Ft
Organiczny
Krem dla dzieci — łagodzący pod pieluszką BABY 100 ml BIO SO'BiO étic
Dočasně nedostupné
3 081 Ft
Gąbka do mycia ciała Kongy Konjac dla dzieci - do delikatnej skóry dzieci
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 925 Ft
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
