Officina Naturae Sunscreen SPF 50 (75 ml) - bezzapachowy
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Czy już się piecze? Spraw sobie zatem pięćdziesiątkę od włoskiej Officina Naturae! :) Ten naturalny krem przeciwsłoneczny z wysokim filtrem SPF 50 chroni wszystkie rodzaje skóry, w tym wrażliwą, bardzo jasną i skłonną do zaczerwienień. Zawiera filtr mineralny tlenek cynku, który chroni przed promieniowaniem UVA i UVB oraz zapobiega poparzeniom słonecznym. Dzięki lekkiej konsystencji krem łatwo się aplikuje, rozprowadza i nie pozostawia białych śladów. Co więcej - krem nie zawiera żadnych składników perfumowanych, które mogłyby podrażniać skórę.Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Opalanie się |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8033148536539 |
| Složení: | Aqua, Zinc Oxide, Coco-Caprylate/Caprate, Shea Butter Ethyl Esters, Glycerin, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Polyglyceryl-3 polyricinoleate, Magnesium Sulfate, Cassia Alata Leaf Extract, Vitis Vinifera Vine Sap, Daucus Carota Sativa Root Extract*, Glyceryl Caprate, Isostearic Acid, Tocopherol, Pongamia Pinnata Seed Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, CI 77492, CI 77491, Maltodextrin, Sorbitol, Lecithin, Xanthan Gum. *Z kontrolovaného ekologického zemědělství |
| Země původu: | Vyrobeno v Itálii |
| Původ vůně: | bez vůně |
| Materiál balení: | krabička z FSC certifikovaného papíru, hliníková tuba a víčko z bioplastu |
| Objem: | 75 ml |
| Co s obaly: | Krabičku vhoďte do kontejneru na papír, tubu bez obsahu krému do kontejneru na kov a víčko do kontejneru na plast. |
| Rozměry: | 173 x 40 x 31 mm |
| Varianta: | bez parfemace |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
