Old Lady - nektar z marakui 1000ml
Produkty powiązane
Košíčky s kešu máslem jahodové BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,98 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 218 kJ-51 kcal |
| Tłuszcze | <0,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,02 g |
| Węglowodany | 11,9 g |
| w tym cukry | 11,7 g |
| Błonnik | |
| Białka | <0,1 g |
| Sól | 0,003 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność roślinna i organiczna |
|---|---|
| Waga: | 1 kg |
| EAN: | 4024101002622 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Cukierki i cukierki Linz bezglutenowe - Element 180g
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,41 zł
Guma do żucia miętowa bez aspartamu - Hugo 1000g
Skladem (expedice 1-5 dní)
194,60 zł
Organiczny
Lizaki o smaku owocowym 100 szt. BIO GARMONDI
Skladem (expedice 1-5 dní)
171,52 zł
Organiczny
Budyń proteinowy czekoladowy BIO - Amylon 45g
Dočasně nedostupné
7,04 zł
Organiczny
Life Crackers zielone surowe 90 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
21,95 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
