Olej lniany tłoczony na zimno - Naturalny 250ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Opis szczegółowy produktu
Zawiera dużą ilość kwasów omega-3, szczególnie kwasu linolenowego. Olej lniany świetnie nadaje się do przygotowywania sałatek i dań na zimno. Tłuszcze 99,90 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 8,30 g w tym kwasy tłuszczowe nienasycone 12,90 g w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone 78,80 g Kwas linolowy 58,20 g Kwas alfa-linolenowy 20,50 g Olej lniany tłoczony na zimno przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu do 8° C.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 3768kJ/900kcal |
| Tłuszcze | 99,90g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 8,30g |
| Węglowodany | <0,1g |
| w tym cukry | 0g |
| Błonnik | |
| Białko | <0,1g |
| Sól | <0,01g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Obrazy olejne |
|---|---|
| Waga: | 0.25 kg |
| EAN: | 8594010318986 |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
