Olej z czarnuszki tłoczony na zimno - Naturalny 100ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Opis szczegółowy produktu
Olej roślinny jadalny jednego rodzaju. Wzmacnia siły obronne organizmu poprzez aktywację syntezy białych krwinek oraz ma bezpośrednie działanie przeciwbakteryjne i dezynfekujące. Posiada działanie regulujące i wzmacniające układ odpornościowy ze względu na ilość nienasyconych kwasów tłuszczowych i dlatego nadaje się jako doskonałe wsparcie w leczeniu wielu chorób.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 3700 kJ / 900 kcal |
| Tłuszcze | 99,90 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 0,30 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Błonnik | |
| Białka | 0,30 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Obrazy olejne |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595617901755 |
Organiczny
Oliwa z oliwek z octem balsamicznym 250 ml BIO BIO PLANETE
Dočasně nedostupné
44,59 zł
Olej konopny tłoczony na zimno - Naturalny 250ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,65 zł
Wskazówka
Organiczny
78,51 zł
–5 %
Oliwa z oliwek extra virgin CAPRI BIO 500 ml (Oliwa z oliwek) + Sleva 3 % slevový kupón: EXTRA
Skladem (expedice 1-5 dní)
74,58 zł
Olej słonecznikowy rafinowany - naturalny 2000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,71 zł
Organiczny
Oliwa z oliwek extra vergine 500 ml BIO ECOATO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
61,11 zł
Olej z wiesiołka tłoczony na zimno - Naturalny 100ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
54,70 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
