Olej z ostropestu plamistego tłoczony na zimno - Naturalny 250ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Opis szczegółowy produktu
Olej z ostropestu plamistego jest bogaty w wielonienasycone kwasy tłuszczowe: stearynowy, linolowy i palmitynowy. Olej ten pozyskiwany jest metodą tłoczenia na zimno i nie jest poddawany procesowi rafinacji, dzięki czemu zachowuje wszystkie swoje prozdrowotne właściwości. Można go stosować jako dodatek do sałatek, makaronów, majonezów, płatków śniadaniowych, zup i sosów.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 3696kJ/899kcal |
| Tłuszcze | 100,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 15,58g |
| Węglowodany | <0,10g |
| w tym cukry | 0,10 g |
| Błonnik | |
| Białko | <0,10 g |
| Sól | <0,010 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Obrazy olejne |
|---|---|
| Waga: | 0.25 kg |
| EAN: | 8594010319037 |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
