Olej z wiesiołka tłoczony na zimno - Naturalny 100ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Opis szczegółowy produktu
Reguluje ciśnienie krwi, tętno, krzepnięcie krwi, pracę układu pokarmowego i oddechowego, funkcje rozrodcze, odpowiedź immunologiczną i ma pozytywny wpływ na szereg procesów patologicznych, takich jak rozwój stanu zapalnego czy mechanizm powstawania bólu. Działanie: -zmniejsza ryzyko zawału serca, udaru mózgu i dusznicy bolesnej -zalecany przy stwardnieniu rozsianym, schizofrenii i chorobie Parkinsona -zmniejsza wagę poprzez przyspieszenie spalania kalorii -poprawia seksualność kobiet -korzystnie wpływa na pracę wątroby -działa przeciwzapalnie na stawy -działa przeciw łzawieniu i pieczeniu oczu oraz zapaleniu powiekWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 3700kJ/900kcal |
| Tłuszcze | 100,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 8,00g |
| Węglowodany | 0g |
| w tym Cukry | 0g |
| Błonnik | |
| Białko | 0g |
| Sól | 0g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Obrazy olejne |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595617904428 |
Organiczny
Dziewiczy olej kokosowy 200 ml BIO BIO PLANETE
Skladem (expedice 1-5 dní)
25,65 zł
279,16 zł
–5 %
Extra Virgin Olive Oil BIO 3000 ml (Olivový olej)
Skladem (expedice 1-5 dní)
265,20 zł
Nowość
Organiczny
Oliwa z oliwek extra vergine 1 l BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
89,73 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
