Organiczne kwaśne lizaki o smaku jabłka, wiśni i winogron - YumEarth 14 szt.
Produkty powiązane
Košíčky s kešu máslem jahodové BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,01 zł
Cereální srdíčka s medem a skořicí - NordCrunch 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,90 zł
Mini müsli tyčinky naslano luštěninové bez lepku - Semix 55g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,44 zł
MAMA Instant Noodles, Carbonara o smaku bekonu, Oriental Kitchen 85g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,71 zł
Opis szczegółowy produktu
Lizaki są pakowane pojedynczo. Ta amerykańska marka stara się zwalczać rosnącą liczbę alergii u dzieci małych i dużych. Dlatego też wspiera również organizacje takie jak Fare, która dąży do poprawy jakości życia i zdrowia osób z alergiami pokarmowymi.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1520kJ/358kcal |
| Tłuszcze | 0g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 88,00g |
| w tym cukry | 76,00 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0,18 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność roślinna i organiczna |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 810165010260 |
COCO ROYAL Napój mleczny kokosowy o smaku ananasa i galaretki 290 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,10 zł
Guma do żucia miętowa bez aspartamu - Hugo 1000g
Skladem (expedice 1-5 dní)
195,11 zł
Takuan marynowana żółta rzodkiew 500 g FERMENT IT
Skladem (expedice 1-5 dní)
29,63 zł
Organiczny
Lizaki o smaku owocowym 100 szt. BIO GARMONDI
Skladem (expedice 1-5 dní)
171,97 zł
Mleko kokosowe do gotowania w puszce 17-19% 400 ml COCOXIM
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,08 zł
Krájená rajčata s rajčatovou šťávou - Bassta 400g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,92 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
