Organiczne lizaki owocowe mix 4 smaków - YumEarth 14 szt.
Produkty powiązane
COCO ROYAL Napój mleczny kokosowy o smaku mango i galaretki 290 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,10 zł
Krájená rajčata s rajčatovou šťávou - Bassta 400g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,92 zł
SEMPIO Pasta chili koreańska Gochujang (wegańska) 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,16 zł
Organiczny
Bułki do burgerów bezglutenowe 250 g BIO SCHNITZER
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,25 zł
KOPIKO Cukierki kawowe 175g
Średnia ocena produktu wynosi 4,4 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,36 zł
Košíčky s pistáciovým máslem BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,20 zł
Organiczny
Kostki nasienne Schnitzer 188 g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,50 zł
Opis szczegółowy produktu
YumEarth BIO Lizaki owocowe (dropsy) o smakach arbuza, truskawki, brzoskwini i granatu. Lizaki są pakowane pojedynczo. Ta amerykańska marka stara się zwalczać rosnącą liczbę alergii u dzieci małych i dużych. Dlatego też wspiera również organizacje takie jak Fare, która dąży do poprawy jakości życia i zdrowia osób z alergiami pokarmowymi.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1460kJ/349kcal |
| Tłuszcze | 0g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 90,00g |
| w tym cukry | 66,00 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0,03 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność roślinna i organiczna |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 810165010246 |
Organiczny
Kostki owsiane Schnitzer 180 g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,47 zł
COCO ROYAL Napój mleczny kokosowy o smaku ananasa i galaretki 290 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,10 zł
Cukierki i cukierki Linz bezglutenowe - Element 180g
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,47 zł
Nowość
Organiczny
Krem kokosowy 22% tłuszczu 400 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,79 zł
MAMA Instant Noodles, Carbonara o smaku bekonu, Oriental Kitchen 85g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,71 zł
BENTO Ośmiornica przekąska ostra i pikantna (niebieska) 20g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,18 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
