Organiczne lizaki owocowe mix 8 smaków - YumEarth 40szt.
Produkty powiązane
Organiczny
Podstawa do pizzy bezglutenowa 140 g BIO SCHNITZER
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,35 zł
Cereální srdíčka s medem a skořicí - NordCrunch 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,90 zł
Silken hedvábné tofu broskev - maracuja - VETO 125g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,23 zł
Organiczny
Kostki owsiane Schnitzer 180 g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,47 zł
Organiczny
Lizaki o smaku owocowym 100 szt. BIO GARMONDI
Skladem (expedice 1-5 dní)
171,97 zł
Guma do żucia miętowa bez aspartamu - Hugo 1000g
Skladem (expedice 1-5 dní)
195,11 zł
Opis szczegółowy produktu
Ta amerykańska marka stara się zwalczać rosnącą liczbę alergii u dzieci małych i dużych. Dlatego wspiera organizacje takie jak Fare, które dążą do poprawy jakości życia i zdrowia osób z alergiami pokarmowymi. Lizaki są pakowane pojedynczo.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1452kJ/347kcal |
| Tłuszcze | <0,50g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 89,00g |
| w tym cukry | 66,00 g |
| Błonnik | |
| Białka | 0 g |
| Sól | 0,03 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność roślinna i organiczna |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 810165014435 |
SEMPIO Pasta chili koreańska Gochujang (wegańska) 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,16 zł
COCO ROYAL Napój mleczny kokosowy o smaku ananasa i galaretki 290 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,10 zł
Košíčky s kešu máslem jahodové BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,01 zł
Košíčky s pistáciovým máslem BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,20 zł
COCO ROYAL Napój mleczny kokosowy o smaku banana i galaretki 290 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,10 zł
Mleko kokosowe do gotowania w puszce 17-19% 400 ml COCOXIM
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,08 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
