Organiczne lizaki owocowe o smaku truskawkowym - YumEarth 14 szt.
Produkty powiązane
SEMPIO Pasta chili koreańska Gochujang (wegańska) 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,16 zł
Silken hedvábné tofu jahoda - rybíz - VETO 125g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,23 zł
Organiczny
Kostki owsiane Schnitzer 180 g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,47 zł
Mini müsli tyčinky naslano luštěninové bez lepku - Semix 55g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,44 zł
Opis szczegółowy produktu
Lizaki są pakowane pojedynczo. Ta amerykańska marka stara się zwalczać rosnącą liczbę alergii u dzieci małych i dużych. Dlatego też wspiera również organizacje takie jak Fare, która dąży do poprawy jakości życia i zdrowia osób z alergiami pokarmowymi.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1454kJ/348kcal |
| Tłuszcze | 0,60g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 89,00g |
| w tym cukry | 66,00 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0,03 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność roślinna i organiczna |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 810165011687 |
Ciasteczka Linz bezglutenowe 12szt. - Element 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,47 zł
Salsa Verde z meksykańskimi pomidorami tomatillo - The Pelikans 330g
Dočasně nedostupné
34,10 zł
Organiczny
Bułki do burgerów bezglutenowe 250 g BIO SCHNITZER
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,25 zł
COCO ROYAL Napój mleczny kokosowy Original i galaretka 290ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,10 zł
Cereální srdíčka s medem a skořicí - NordCrunch 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,90 zł
Mleko kokosowe do gotowania w puszce 17-19% 400 ml COCOXIM
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,08 zł
Konfitura śliwkowa - bez dodatku cukru - Naturalna 550g
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,21 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
