Orzechy nerkowca - Naturalne 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Wskazówka
Organiczny
Orzechy tygrysie 100 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,16 zł
13,64 zł
–13 %
Pistacje prażone solone 100 g COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,86 zł
56,32 zł
–6 %
Orzechy włoskie w łusce ekskluzywne 1kg PROVITA
Średnia ocena produktu wynosi 4,1 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,44 zł
Organiczny
Kasztany gotowane, obrane, pakowane próżniowo 200 g BIO ARDECHE MARRONS
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,65 zł
Opis szczegółowy produktu
Mają dużą zawartość witamin, np.: Witamina K i minerały zawierają zdrowe tłuszcze, które korzystnie wpływają na organizm. Dobre źródło białka. Rozmiar W 320Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2317kJ/553kcal |
| Tłuszcze | 43,85g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 30,19g |
| w tym cukry | 5,91 g |
| Błonnik | |
| Białka | 18,22 g |
| Sól | 0,01 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Nerkowiec |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594010319075 |
39,92 zł
–6 %
Orzechy nerkowca pestki naturalne 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
37,18 zł
Orzechy nerkowca - Naturalne 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
41,29 zł
Organiczny
Orzechy nerkowca BIO 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
47,67 zł
12,07 zł
–11 %
Orzechy nerkowca prażone i solone 100 g COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,67 zł
Organiczny
Orzechy nerkowca BIO 1000g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
92,04 zł
Nowość
Organiczny
Orzechy nerkowca 200 g ORGANICZNE DENNREE
Dočasně nedostupné
25,42 zł
Organiczny
Orzechy nerkowca 400 g ORGANICZNE ORGANICZNE NIEORGANICZNE + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
37,30 zł
Wskazówka
Orzechy nerkowca + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
od 20,98 zł
Organiczny
Orzechy nerkowca ekologiczne 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,26 zł
Organiczny
Orzechy nerkowca 100 g ORGANICZNE ORGANICZNE NIEORGANICZNE
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,69 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
