Oskrzelowe Dziesięć Przykazań - Herbalist U Chytré Horákyně 250ml
Produkty powiązane
Mleko kokosowe do gotowania w puszce 17-19% 400 ml COCOXIM
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,12 zł
Organiczny
Podstawa do pizzy bezglutenowa 140 g BIO SCHNITZER
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,35 zł
Salsa Verde z meksykańskimi pomidorami tomatillo - The Pelikans 330g
Dočasně nedostupné
34,10 zł
MAMA Instant Noodles, Carbonara o smaku bekonu, Oriental Kitchen 85g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,71 zł
Opis szczegółowy produktu
Zalecane dawkowanie: Dorośli i dzieci od 12 r.ż. 2-3 razy dziennie po jednej łyżce stołowej, dzieci od 3 do 12 r.ż. 2-3 razy dziennie po jednej łyżeczce.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 878kJ/207kcal |
| Tłuszcze | <0,50g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0,10g |
| Węglowodany | 52,00g |
| w tym cukry | 52,00 g |
| Błonnik | |
| Białko | 0 g |
| Sól | <0,01 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność roślinna i organiczna |
|---|---|
| Waga: | 0.3 kg |
| EAN: | 8594196390073 |
Krájená rajčata s rajčatovou šťávou - Bassta 400g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,92 zł
Košíčky s arašídovým máslem BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,72 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
