Ostropest plamisty owoc granulowany - Nupreme 200g
Produkty powiązane
95,74 zł
–4 %
Fish Collagen + Vitamin C 150g jahoda (Seagarden Norway)
Skladem (expedice 1-5 dní)
90,96 zł
226,54 zł
–5 %
Instant Mass Heavy Weight 5,4kg čokoláda
Skladem (expedice 1-5 dní)
215,22 zł
174,22 zł
–24 %
Protein Blend BIO 750g moka (Hrachový a konopný protein)
Skladem (expedice 1-5 dní)
132,38 zł
278,86 zł
–5 %
100% Whey Protein 2kg jahoda malina + Magnesium 90 kapslí ZDARMA
Skladem (expedice 1-5 dní)
264,92 zł
174,22 zł
–24 %
Protein Blend BIO 750g francouzský javorový toast (Hrachový a konopný protein)
Skladem (expedice 1-5 dní)
132,38 zł
374,78 zł
–5 %
Isolate PRO 1,8kg čokoláda + Magnesium 90 kapslí ZDARMA
Skladem (expedice 1-5 dní)
356,04 zł
Opis szczegółowy produktu
Ostropest plamisty NUPREME w postaci rozdrobnionych, granulowanych owoców nadaje się do długotrwałego stosowania, ale również do kuracji detoksykującej. Minimalny okres stosowania ostropestu plamistego powinien wynosić 3 tygodnie, aby można było zauważyć pierwsze efekty. Jednak kuracja detoksykacyjna sprawdza się idealnie i trwa 11–12 tygodni. Zalecamy przyjmowanie 7 g (około jednej płaskiej łyżki stołowej) raz dziennie. Dawkę można również podzielić na dwie dawki dziennie. Ostropest plamisty można spożywać osobno, popijając wodą, ale można go również po prostu wymieszać z jogurtem, musli, a nawet ciastem i innymi daniami na ciepło. Aby uzyskać najlepsze i długotrwałe efekty, najlepiej jest stosować go długoterminowo przez cały rok lub po prostu jako krótkotrwałą kurację detoksykującą trwającą od 3 do 12 tygodni. Dawkowanie: 7 g granulowanych owoców (jedna płaska łyżka stołowa) raz dziennie. Produkt można podawać osobno, w jogurcie, musli lub jako składnik dań na ciepło i na zimno.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1194kJ/285kcal |
| Tłuszcze | 8,40g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,00g |
| Węglowodany | 5,40g |
| w tym cukry | 0,36 g |
| Błonnik | 46,00 g |
| Białko | 0,25 g |
| Sól | 0,0002 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Suplementy diety i witaminy |
|---|---|
| Waga: | 0.3 kg |
| EAN: | 8594176066110 |
278,86 zł
–5 %
100% Whey Protein 2kg slaný arašídový karamel + Magnesium 90 kapslí ZDARMA
Skladem (expedice 1-5 dní)
264,92 zł
174,22 zł
–24 %
Protein Blend BIO 750g berry (Hrachový a konopný protein)
Skladem (expedice 1-5 dní)
132,38 zł
Magnez + chelat szafranu - Nupreme 60 kapsułek
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,12 zł
191,66 zł
–5 %
Raw Fuel Complete Plant Meal 2kg vanilla
Skladem (expedice 1-5 dní)
182,08 zł
67,84 zł
–5 %
Every Day (Probiotyki na każdy dzień) 30 kapsułek
Skladem (expedice 1-5 dní)
64,45 zł
191,66 zł
–5 %
Raw Fuel Complete Plant Meal 2kg raw banana
Skladem (expedice 1-5 dní)
182,08 zł
104,46 zł
–5 %
Instant Mass Heavy Weight 2kg čokoláda arašídové máslo
Skladem (expedice 1-5 dní)
99,24 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
