Owsianka bezglutenowa z jabłkami i cynamonem - Semix 70g
Produkty powiązane
COCO ROYAL Napój mleczny kokosowy Original i galaretka 290ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,07 zł
Konfitura śliwkowa - bez dodatku cukru - Naturalna 550g
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,14 zł
COCO ROYAL Napój mleczny kokosowy o smaku ananasa i galaretki 290 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,07 zł
Organiczny
Lizaki o smaku owocowym 100 szt. BIO GARMONDI
Skladem (expedice 1-5 dní)
171,23 zł
Mini müsli tyčinky naslano luštěninové bez lepku - Semix 55g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,42 zł
COCO ROYAL Napój mleczny kokosowy o smaku mango i galaretki 290 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,07 zł
Krem kokosowy do pieczenia w puszce 20-22% 400 ml COCOXIM
Dočasně nedostupné
11,67 zł
Opis szczegółowy produktu
Luźną mieszankę miesza się z zimną wodą, pozostawia do odstania, a następnie piecze w kuchence mikrofalowej. Zdrowe ciasto będzie gotowe w około 6 minut. Najlepiej smakuje na ciepło, ale można przygotować go również wcześniej, zabierając na wycieczkę, do szkoły czy pracy. Płatki owsiane są bogate w błonnik i zawierają beta-glukany, które obniżają poziom cholesterolu we krwi. Produkt nie zawiera glutenu ani tłuszczu palmowego. Sposób użycia: Zawartość torebki wsypać do większego kubka (250 ml), dodać około 90-100 ml zimnej wody lub mleka (9 łyżek) i dokładnie wymieszać. Odczekaj 3–5 minut, a następnie włóż do kuchenki mikrofalowej, ustaw moc na 700 W i czas na 3–4 minuty, w zależności od rodzaju kuchenki. Po zakończeniu pieczenia możesz od razu spożyć ciasto, ale możesz też po upieczeniu odwrócić kubek do góry dnem i postawić go na spodku, a następnie przechylić. Na koniec możesz doprawić go ulubionym syropem lub miodem, owocami, śmietaną, orzechami itp.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1696kJ/404kcal |
| Tłuszcze | 12,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,80g |
| Węglowodany | 56,00g |
| w tym cukry | 25,00 g |
| Błonnik | 9,40 g |
| Białko | 13,00 g |
| Sól | 1,20 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność roślinna i organiczna |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595674901552 |
Organiczny
Śliwki Ashlock bez pestek 100 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,74 zł
Takuan marynowana żółta rzodkiew 500 g FERMENT IT
Skladem (expedice 1-5 dní)
29,50 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
