Tofu warzywne - Sunfood ok. 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Kiszona kapusta + marchewka - fermentujemy! 490g
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,83 zł
Grillowane Tofu Słodko-Chilli - Lunter 180g
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,12 zł
Gnocchi ryżowe bezglutenowe z kaszą gryczaną - LA BONTÁ ITALIANA 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,68 zł
Plasterki o smaku GOUDA - 5 plastrów - VEGAN - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,29 zł
Organiczny
Napój probiotyczny Bifidora koza 240 g BIO BIOFARMA DORA
Dočasně nedostupné
6,75 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 579kJ/139kcal |
| Tłuszcze | 7,80g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,20g |
| Węglowodany | 2,50g |
| w tym cukry | 1,60g |
| Błonnik | |
| Białka | 14,60g |
| Sól | 0,50g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Tofu i tempeh |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 2909042001816 |
Wskazówka
Tofu wędzone - Sunfood ok. 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,10 zł
Tofu czosnkowe - Sunfood ok. 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
6,21 zł
Delikatne tofu - Sunfood ok. 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,10 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
