Tofu wędzone - Lunter 180g
Produkty powiązane
Seafoo Tofu Tuned pasta o długim okresie trwałości - Lunter 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,78 zł
Pasta Paté de Tofu ŻURAWINA o przedłużonej trwałości - Lunter 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,78 zł
Białe kimchi nie jest ostre - sfermentuj je! 300g
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,76 zł
Opis szczegółowy produktu
Swój doskonały smak zawdzięcza tradycyjnemu wędzeniu drewnem bukowym. - 100% roślinny - Bez cholesterolu i konserwantów - Wykonany wyłącznie z europejskiej soi, bez użycia organizmów genetycznie modyfikowanych (GMO) - Zawiera ważny dla organizmu błonnik, witaminy, nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 i 20 innych aminokwasówWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 574kJ/138kcal |
| Tłuszcze | 8,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,00g |
| Węglowodany | 1,90g |
| w tym cukry | <0,50 g |
| Błonnik | 1,00 g |
| Białko | 14,00 g |
| Sól | 1,00 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność chłodzona |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8586017254671 |
Majonez wegański - Agricol 5kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
70,61 zł
Kotlet schabowy naturalny. chłodzący wegański 145g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,66 zł
Ogórki konserwowe z czerwoną kapustą i burakami 490 g FERMENT IT
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,43 zł
Kimchi - sałatka z fermentowanych warzyw - HUHUCHILLI 5kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
305,68 zł
Organiczny
Tempeh z grochu BIO NATURALNY - TempeHu 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,98 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
