Tofu ziołowe - Sunfood ok. 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Napój probiotyczny Bifidora koza 240 g BIO BIOFARMA DORA
Skladem (expedice 1-5 dní)
35,90 Kč
Organiczny
Tempeh z grochu BIO NATURALNY - TempeHu 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
74,60 Kč
Plasterki o smaku wędzonego łososia 100 g WELL WELL
Skladem (expedice 1-5 dní)
58,10 Kč
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 591kJ/142kcal |
| Tłuszcze | 7,60g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,10g |
| Węglowodany | 2,40g |
| w tym cukry | 1,50g |
| Błonnik | |
| Białka | 16,00g |
| Sól | 0,90g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Tofu i tempeh |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 2909542001743 |
Wskazówka
Klopsiki z tofu - Sunfood 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
46,30 Kč
Tofu czosnkowe - Sunfood ok. 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,30 Kč
Wskazówka
Tofu wędzone - Sunfood ok. 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
41,40 Kč
Wskazówka
Organiczny
Smażony tempeh 210 g BIO SUNFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
68,90 Kč
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
