Vanesky - pełnoziarniste ciasteczka z nadzieniem śliwkowym - Nature Line 65g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Ciasteczka kawowe z kokosem 100 g BIO ZEMANKA
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,80 zł
Organiczny
Ciasteczka pełnoziarniste dla dzieci Naturalne 6M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,59 zł
Organiczny
Ciasteczka kokosowe bezglutenowe z sorgo 100 g BIO ZEMANKA
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,65 zł
Organiczny
Miękkie pełnoziarniste ciasteczka dla dzieci z sokiem jabłkowym bez dodatku cukru 6M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,59 zł
Organiczny
Pełnoziarniste ciasteczka dla dzieci z belgijską czekoladą 36M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,59 zł
Opis szczegółowy produktu
Idealny zastrzyk energii dla sportowców, dla organizmu obciążonego wysiłkiem fizycznym i psychicznym. - Zalecany dla kobiet w ciąży w celu uzupełnienia niedoboru kwasu foliowego, którego niedobór może być przyczyną poronień, niskiej masy urodzeniowej noworodka oraz wad cewy nerwowej. - Suszone śliwki są skutecznym środkiem w walce z rakiem, a zawarte w nich flawonoidy rutyna i kwercetyna mają bardzo silne działanie antyoksydacyjne. - Źródło błonnika, który korzystnie wpływa na procesy trawienne i perystaltykę jelit. - Źródło witamin E, D i grupy B. - Odpowiedni dla diabetyków.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1545kJ/368kcal |
| Tłuszcze | 12,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 6,00g |
| Węglowodany | 55,00g |
| w tym cukry | 41,00 g |
| Błonnik | 9,00 g |
| Białko | 5,50 g |
| Sól | 0,24 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ciasteczka |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8586008107528 |
Sušenky GLAMOUR mandlové s meruňkami - VEGAN- Mons 110g
Dočasně nedostupné
12,86 zł
Kakaové sušenky s arašídy bez přidaného cukru - VEGAN - Mons 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,29 zł
9,83 zł
–2 %
Ciasteczka z wróżbą KAISERPALAST 12 szt./opakowanie
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,58 zł
Nowość
Organiczny
Mini wafle miodowe 150 g BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,59 zł
Podstawowe ciasteczka - bezglutenowe ciasteczka z nadzieniem śliwkowym - Nature Line 25g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,89 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
