Wafle z bryndzą słoną 55g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Pełnoziarniste ciasteczka dla dzieci z belgijską czekoladą 36M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,59 zł
Organiczny
Ciasteczka pełnoziarniste dla dzieci Naturalne 6M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,59 zł
Organiczny
Ciasteczka kawowe z kokosem 100 g BIO ZEMANKA
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,80 zł
Organiczny
Ciasteczka kokosowe bezglutenowe z sorgo 100 g BIO ZEMANKA
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,65 zł
Organiczny
Miękkie pełnoziarniste ciasteczka dla dzieci z sokiem jabłkowym bez dodatku cukru 6M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,59 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1678kJ/396kcal |
| Tłuszcze | 4,40g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 3,10g |
| Węglowodany | 78,00g |
| w tym cukry | 0,70g |
| Błonnik | |
| Białka | 11,00g |
| Sól | 4,50g |
| Kategoria: | Wafle |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8588000200078 |
Bezglutenowy, w pełni zanurzony wafel orzechowy - Celihope 35g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,04 zł
Wafel amarantusowy. Półmoczyć w mleku. bezprzewodowy 35g CELIHOPE
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,59 zł
Wafle orzechowe bezglutenowe z amarantusem - Celihope 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,90 zł
Wafelek kawowy z nadzieniem amarantusowym bezglutenowy - Celihope 25g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,49 zł
Wafel orzechowy z kaszą gryczaną i owocami. bezprzewodowy 35g CELIHOPE
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,46 zł
Wafle serowe pikantne 55g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,84 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
