Wędzone białko jajeczne - bezglutenowe - Shmaky 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Tofu z Kolozsváru z kiszoną kapustą - Lunter 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
936 Ft
Organiczny
Tempeh z groszku BIO MARYNOWANY - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 592 Ft
Nowość
Organiczny
Kostka owsiana 250 g BIO KROWA WEGAŃSKA
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 385 Ft
Kimchi - sałatka z fermentowanych warzyw - HUHUCHILLI 5kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
28 007 Ft
Opis szczegółowy produktu
Produkt jajeczny poddany obróbce cieplnej, pakowany próżniowo. Produkt przeznaczony do przygotowywania dań na ciepło i na zimno. Nadaje się do zdrowego i racjonalnego odżywiania. Może całkowicie lub częściowo zastąpić mięso. Nie zawiera cholesterolu. Wydzielona ciecz stanowi część środowiska ochronnego i nie świadczy o wadzie produktu. Wysoka zawartość białka. Mniej niż 1% tłuszczu.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 304kj/74kcal |
| Tłuszcze | 0,3g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,10g |
| Węglowodany | |
| w tym cukry | |
| Błonnik | 3,00g |
| Białka | 12,00g |
| Sól | 1,20g |
| Kategoria: | Alternatywy mięsne i kiełbaski roślinne |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8588004533028 |
Białko jajeczne z czosnkiem - bezglutenowe - Shmaky 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
530 Ft
Salami półsuche z białek roślinnych 90 g WELL WELL
Skladem (expedice 1-5 dní)
742 Ft
Kiełbasa warzywna delikatna - Salve Natura 320g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 478 Ft
Wskazówka
Seitan specjalny - Sunfood 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
385 Ft
Nowość
Organiczny
Salami wegetariańskie z papryką 80 g BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
1 089 Ft
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
