Wegańska śmietana do gotowania - Meggle 250ml
Produkty powiązane
Organiczny
Kostki nasienne Schnitzer 188 g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,45 zł
COCO ROYAL Napój mleczny kokosowy o smaku mango i galaretki 290 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,07 zł
Mini müsli tyčinky naslano luštěninové bez lepku - Semix 55g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,42 zł
Košíčky s pistáciovým máslem BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,14 zł
COCO ROYAL Napój mleczny kokosowy o smaku ananasa i galaretki 290 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,07 zł
Košíčky s kešu máslem jahodové BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,96 zł
Opis szczegółowy produktu
Idealnie zagęszcza - Pyszna, gładka konsystencja, nie zważy się - Kremowy i pełny smak - Receptura na bazie czystego owsa, bez stabilizatorów - nie zawiera "E" - Neutralny smak, wszechstronne zastosowanie, idealny do zapiekanekWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 597kJ/145kcal |
| Tłuszcze | 15,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,10g |
| Węglowodany | 1,00g |
| w tym cukry | 0,30 g |
| Błonnik | 0,80 g |
| Białko | 1,10 g |
| Sól | 0,12 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność roślinna i organiczna |
|---|---|
| Waga: | 0.3 kg |
| EAN: | 8585002524874 |
Organiczny
Budyń proteinowy czekoladowy BIO - Amylon 45g
Dočasně nedostupné
7,03 zł
Cereální srdíčka s medem a skořicí - NordCrunch 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,84 zł
Organiczny
Budyń proteinowy truskawkowy BIO - Amylon 45g
Dočasně nedostupné
7,03 zł
COCO ROYAL Napój mleczny kokosowy Original i galaretka 290ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,07 zł
Organiczny
Rustykalne panini bezglutenowe 180 g BIO SCHNITZER
Dočasně nedostupné
12,58 zł
Krájená rajčata s rajčatovou šťávou - Bassta 400g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,91 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
