Wianki kakaowe bezglutenowe - Celihope 100g
Produkty powiązane
Takuan marynowana żółta rzodkiew 500 g FERMENT IT
Skladem (expedice 1-5 dní)
29,56 zł
Ciasteczka Linz bezglutenowe 12szt. - Element 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,41 zł
COCO ROYAL Napój mleczny kokosowy Original i galaretka 290ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,08 zł
Košíčky s pistáciovým máslem BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,16 zł
Silken hedvábné tofu jahoda - rybíz - VETO 125g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,22 zł
Organiczny
Budyń proteinowy czekoladowy BIO - Amylon 45g
Dočasně nedostupné
7,04 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2041 kJ / 488 kcal |
| Tłuszcze | 24 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 8,8 g |
| Węglowodany | 62 g |
| w tym cukry | 31 g |
| Błonnik | |
| Białka | 4,5 g |
| Sól | 0,28 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność roślinna i organiczna |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8586008105791 |
Košíčky s arašídovým máslem BIO - VEGAN - Bett'r 39g
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,70 zł
Organiczny
Śliwki Ashlock bez pestek 100 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,76 zł
Mleko kokosowe do gotowania w puszce 17-19% 400 ml COCOXIM
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,05 zł
COCO ROYAL Napój mleczny kokosowy o smaku arbuza i galaretki 290 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,08 zł
Konfitura śliwkowa - bez dodatku cukru - Naturalna 550g
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,17 zł
Organiczny
Life Crackers konopne z chia surowe 90 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
21,95 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
