Wino czerwone bezalkoholowe odmianowe - Merlot - Vintense 200ml
Produkty powiązane
HAKUTSURU Sake Superior Junmai Ginjo 14,5% alkoholu. 300ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
37,96 zł
PAGODA/ZW Shaoxing wino ryżowe do gotowania 14% 3785ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
63,27 zł
Wino czerwone bezalkoholowe odmianowe - Cabernet Sauvignon - Vintense 750ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,72 zł
KOOK SOON DANG wino ryżowe Makgeoli - brzoskwiniowe 750ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,45 zł
Wino różowe bezalkoholowe odmianowe - Syrah - Vintense 200ml
Dočasně nedostupné
14,77 zł
Opis szczegółowy produktu
Powstaje przy użyciu unikalnej technologii dealkoholizacji, która polega na wytwarzaniu go z klasycznego wina alkoholowego, a następnie usuwaniu z niego alkoholu pod koniec produkcji. Oznacza to, że smak i jakość zostają zachowane w porównaniu z innymi markami, które od początku produkują wino bezalkoholowe. Zalecana temperatura serwowania: 6 - 8 °C Gatunek wina: Merlot Kolor wina: CzerwoneWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 66kJ/16kcal |
| Tłuszcze | 0g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 3,90g |
| w tym cukry | 3,90 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Napoje alkoholowe |
|---|---|
| Waga: | 0.5 kg |
| EAN: | 5415270100308 |
Wino musujące. białe Blanc bezalkoholowe 0,75l VINTENSE
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,23 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
