Włoski makaron faszerowany Tortellini classici con prosciutto bezglutenowy - La Pasta di Francesca 250g
Produkty powiązane
Włoskie makarony ROLLS (filet) bezglutenowe - La Pasta di Francesca 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,51 zł
Organiczny
Mieszanka makaronowa Fusilli z semoliny 500 g BIO GIROLOMONI
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,51 zł
Nowość
Organiczny
Makaron penne kukurydziano-ryżowy 500 g BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
17,78 zł
Makaron włoski bezglutenowy Ravioli z szynką parmeńską - La Pasta di Francesca 250g
Dočasně nedostupné
23,17 zł
Organiczny
Makaron chitarrynowy z semoliny 500 g BIO GIROLOMONI
Dočasně nedostupné
8,81 zł
Nowość
Organiczny
BIOTR4021851546673
Włoski makaron SMALL SPOTS bezglutenowy - La Pasta di Francesca 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,51 zł
Opis szczegółowy produktu
Ręcznie robiony, bezglutenowy włoski makaron o różnych kształtach, bogaty w smak, wytwarzany według tradycyjnych włoskich receptur. Naturalnie bez laktozy. Przechowywanie do 25°C.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1271 kJ/301 kcal |
| Tłuszcze | 7g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2g |
| Węglowodany | 47,4g |
| w tym cukry | 0,30g |
| Błonnik | |
| Białka | 11g |
| Sól | 2,80g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Makaron |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 6457602929088 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Těstoviny pohankové bez lepku - Sedanini - trubka malá - Natural 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,72 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
