Włoski makaron Lasagna all´ uovo bezglutenowy - La Pasta di Francesca 250g
Produkty powiązane
Nowość
Organiczny
BIOTR4021851546673
Organiczny
Mieszanka makaronowa Fusilli z semoliny 500 g BIO GIROLOMONI
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,47 zł
Nowość
Organiczny
Dennree Linguine pełnoziarnista pszenica durum 1 kg organiczna
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,06 zł
Organiczny
Makaron spaghetti pełnoziarnisty 1000 g BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
14,34 zł
Opis szczegółowy produktu
Ręcznie robiony, bezglutenowy włoski makaron o różnych kształtach, bogaty w smak, wytwarzany według tradycyjnych włoskich receptur. Płatki jajeczne do lasagne.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1471 kJ/346 kcal |
| Tłuszcze | 0,90g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 76,30g |
| w tym cukry | 0g |
| Błonnik | |
| Białka | 7g |
| Sól | |
| 0g |
| Kategoria: | Makaron |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 6457606040840 |
Włoski makaron z farszem Tortelli Ricotta e Spinaci bezglutenowy - La Pasta di Francesca 250g
Dočasně nedostupné
23,09 zł
Makaron włoski bezglutenowy Ravioli z szynką parmeńską - La Pasta di Francesca 250g
Dočasně nedostupné
23,09 zł
Nowość
Organiczny
Makaron penne kukurydziano-ryżowy 500 g BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
17,72 zł
Těstoviny z celozrnné rýže, bílé kukuřice a pohanky bez lepku - Fusilli - ITÁLIE - Natural 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,77 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
