Włoski makaron Lasagna Verde all´ uovo bezglutenowy - La Pasta di Francesca 250g
Produkty powiązane
Organiczny
Mieszanka makaronowa Fusilli z semoliny 500 g BIO GIROLOMONI
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,47 zł
Włoski makaron SMALL SPOTS bezglutenowy - La Pasta di Francesca 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,48 zł
Nowość
Organiczny
Makaron fusilli pełnoziarnisty 1000 g BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
14,34 zł
Organiczny
Makaron chitarrynowy z semoliny 500 g BIO GIROLOMONI
Dočasně nedostupné
8,78 zł
Opis szczegółowy produktu
Ręcznie robiony, bezglutenowy włoski makaron o różnych kształtach, bogaty w smak, wytwarzany według tradycyjnych włoskich receptur. Naturalnie bez laktozy. Płaty jajeczne do lasagne ze szpinakiem.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1570 kJ/371 kcal |
| Tłuszcze | 4,72 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,32 g |
| Węglowodany | 72,08 g |
| w tym cukry | 0,48 g |
| Błonnik | |
| Białko | 8,94 g |
| Sól | 0,59 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Makaron |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 6457605372072 |
Organiczny
Makaron lasagne z semoliny 500 g BIO GIROLOMONI
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,70 zł
Makaron kukurydziany PENNE (duża tuba) bezglutenowy - Naturalny 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,85 zł
Zupa makaronowo-ryżowa bezglutenowa gwiazdki 300 g RISOLINO
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,94 zł
SAMYANG Tangle krémové těstoviny Bulgogi v sáčku 108 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,74 zł
Nowość
Organiczny
Makaron fusilli kukurydziano-ryżowy 500 g BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,72 zł
Těstoviny pohankové bez lepku - Sedanini - trubka malá - Natural 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,69 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
