Włoski makaron z nadzieniem Mezzelune Ricotta e Spinaci bezglutenowy - La Pasta di Francesca 250g
Produkty powiązane
Těstoviny z červené čočky, zeleného hrachu a cizrny bez lepku - Fusilli - ITÁLIE - Natural 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,72 zł
Organiczny
Makaron pš. wrzeciona wrzeciona. pełne ziarno. 300g ORGANICZNEGO PROBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,50 zł
Opis szczegółowy produktu
Ręcznie robiony, bezglutenowy włoski makaron o różnych kształtach, bogaty w smak, wytwarzany według tradycyjnych włoskich receptur. Przechowywanie do 25°C.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1073 kJ/255 kcal |
| Tłuszcze | 5,90g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,90g |
| Węglowodany | 40,60g |
| w tym cukry | 4,40 g |
| Błonnik | |
| Białka | 8 g |
| Sól | 1,30 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Makaron |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 6457606862954 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Zupa makaronowo-ryżowa bezglutenowa gwiazdki 300 g RISOLINO
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,98 zł
Organiczny
Makaron z komosy ryżowej Royal czarny organiczny bezglutenowy - VEGAN - Andean Valley 227g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,10 zł
Makaron kukurydziany FILINI (włoski makaron) bezglutenowy - Naturalny 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,41 zł
Těstoviny z celozrnné rýže, bílé kukuřice a pohanky bez lepku - Fusilli - ITÁLIE - Natural 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,79 zł
Makaron kukurydziany FUSILLI (wrzeciona) bezglutenowy - Naturalny 250g
Dočasně nedostupné
7,87 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
