Yuzu Ponzu BIO - Clearspring 150ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
BIBIGO Sos z kurczaka i jagnięciny Pikantny i Ostry 490g
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,85 zł
Organiczny
Sos instant do makaronu ORGANICZNY - WEGAŃSKI - Clearspring 245ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,30 zł
Opis szczegółowy produktu
Organiczny Yuzu Ponzu. To tradycyjna japońska przyprawa o wysokiej zawartości umami, łącząca w sobie ostry smak soku cytrusowego yuzu z naturalnie warzonym sosem sojowym. Idealny do sałatek, dressingów itp.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 433kJ/103kcal |
| Tłuszcze | 0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 21,00g |
| w tym cukry | 13,00 g |
| Błonnik | |
| Białka | 3,80 g |
| Sól | 7,10 g |
| Kategoria: | Inne sosy |
|---|---|
| Waga: | 0.15 kg |
| EAN: | 5021554001324 |
Przyprawa do zup Von Papá - Produkt ekologiczny 165ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,10 zł
Nowość
Organiczny
goodmoodfood COCO AMINOS Sos 245 ml organiczny
Skladem (expedice 1-5 dní)
34,97 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
