Zagęszczacz pektynowy - Naturalny 10g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Mieszanka grochowa do pakowania. Wanilia bez cukru. 1 kg tlenku ceru
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,93 zł
GARIMI Oliwa z oliwek Przekąska z wodorostów (rozdrobniona) GimJaban Fl 70g
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,16 zł
Mieszanka do burgerów z quinoa instant royal bezglutenowa - WEGAŃSKA - Andean Valley 375g
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,97 zł
Organiczny
BIOTR4000430110214
Opis szczegółowy produktu
Zastosowanie: 10g pektyny na 1kg mieszanki. Czysto naturalna pektyna z owoców jest znakomitym zagęszczaczem. Można z niego wytworzyć marmolady, galaretki i syropy, całkowicie pozbawione szkodliwych substancji. Wystarczy konserwant – cukier i substancja żelująca – pektyna.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 880kJ/213kcal |
| Tłuszcze | 0g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 24,00g |
| w tym cukry | 24,00 g |
| Błonnik | |
| Białko | 16,70 g |
| Sól | 3,00 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Składniki do pieczenia i gotowania |
|---|---|
| Waga: | 0.01 kg |
| EAN: | 8595617902356 |
Guma ksantanowa - naturalna 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,72 zł
Organiczny
3,09 zł
–5 %
Proszek do pieczenia bez fosforanów BIO - Naturalny 40g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,91 zł
Kuleczki zupy bezglutenowej - Vepy 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,23 zł
Organiczny
3,41 zł
–5 %
Galaretka do ciasta przezroczysta BIO - Naturalna 12g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
3,23 zł
Organiczny
10,91 zł
–8 %
Galaretka cukrowa bez gotowania 115 g BIO BIOVEGAN
Dočasně nedostupné
10,01 zł
Wskazówka
Organiczny
Proszek do pieczenia z kamienia winnego 150 g BIO BIO NEBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,77 zł
Agar-agar - Naturalny 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
131 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
