Zajíc - naturalny napój sojowy - Mogador 400g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Napój probiotyczny POMARAŃCZOWY - Bala21 250ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,94 zł
Organiczny
Napój Raráškovo Lieblingskakao BIO 300g SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
40,54 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2141kJ/512kcal |
| Tłuszcze | 27,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 3,60g |
| Węglowodany | 62,00g |
| w tym cukry | 10,00g |
| Błonnik | |
| Białka | 5,20g |
| Sól | 0,66 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Napoje i mleka roślinne |
|---|---|
| Waga: | 0.4 kg |
| EAN: | 8595054900069 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Napój orzechowy z witaminami i wapniem - wegański - OraSi 1000ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,71 zł
Nowość
Organiczny
Napój ryżowo-kokosowy 1 l BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,64 zł
Organiczny
Mleko kokosowe 200 ml BIO RAPUNZEL + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,02 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
