Ziarna kawy Cykoria Czas 100 g BIO BIO NEBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Wskazówka
Fito Kawa Maca 100 g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,80 zł
Organiczny
Ziarna kawy Etiopia 500 g BIO DESTINATION + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
74,44 zł
Nowość
Organiczny
Kawa palona ziarnista 1 kg BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
112,28 zł
Organiczny
Kawa mielona bezkofeinowa 100% Arabica 250 g BIO DESTINATION + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
43,40 zł
Opis szczegółowy produktu
Cicory Time to czysty ekstrakt kawowy z korzenia cykorii, który jest łatwo rozpuszczalny i może być stosowany jako zamiennik kawy dla osób unikających kofeiny.
Instrukcje przygotowania: Wsyp dwie łyżeczki mieszanki do kubka z gorącą wodą. Podawać z cukrem i mlekiem lub napojem ziołowym, jeśli wolisz.
WAGA: 100 g
KRAJ POCHODZENIA: Polska
SKŁADNIKI: korzeń cykorii z kontrolowanych upraw ekologicznych.
UWAGA DLA ALERGIKÓW: Produkt nie zawiera śladowych ilości alergenów.
WARTOŚĆ ODŻYWCZA NA 100 G:
| Wartość energetyczna | 1280 kJ/305 kcal |
|---|---|
| Tłuszcze | 0,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Węglowodany | 56 g |
| w tym cukry | 13 g |
| Błonnik | 31 g |
| Białka | 2,9 g |
| Sól | 0,73 g |
NAZWA I PRZECHOWYWANIE: Kawa rozpuszczalna z cykorii. Przechowywać szczelnie zamknięte w suchym miejscu, chronić przed ciepłem.
PL-EKO-007
Produkcja rolna poza UE
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Kawy |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594052881844 |
Ziarna kawy z korzeniem mniszka lekarskiego - Naturalne 90g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,72 zł
Wskazówka
Fito Kawa Podstawowa 100 g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,06 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
