Zupa białkowa ze szpinakiem - Semix 55g
Produkty powiązane
9,51 zł
–20 %
Instytut VIFON Makaron PHO BO z wołowiną w misce 70g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,59 zł
Opis szczegółowy produktu
Czy lubisz zupy? W takim razie zachwycisz się naszym nowym produktem - zupą proteinową ze szpinakiem. Można je łatwo i szybko przygotować jako część lunchu lub jako danie główne, nawet w pracy. Zupa charakteryzuje się wysoką zawartością białka, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej, a także do utrzymania prawidłowego stanu kości. Sposób użycia: Zawartość torebki (55 g) wsypać do miski lub kubka, zalać ok. 160 - 190 ml gorącej wody (maks. 80°C - w celu ochrony białka) i intensywnie wymieszać. Odstawić na 5-7 minut, następnie ponownie wymieszać i natychmiast spożyć.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1711kJ/407kcal |
| Tłuszcze | 14,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,60g |
| Węglowodany | 20,00g |
| w tym cukry | 1,10 g |
| Błonnik | 2,30 g |
| Białko | 51,00 g |
| Sól | 4,57 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zupy instant |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595674904355 |
4,11 zł
–26 %
ACE LAU THAI instant. zupa z kurczakiem i makaronem 80g
Średnia ocena produktu wynosi 3,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,03 zł
Polévka gulášová s fazolemi - VEGAN - Seneb 540ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,73 zł
6,31 zł
–9 %
NONGSHIM SHIN natychmiastowy. zupa makaronowa oryginalna 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,69 zł
NONGSHIM Natychmiast. Zupa z makaronem SHIN z kurczakiem 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,81 zł
Zupa GULASZOWA "pikantna" wegańska - Damodara 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,40 zł
ACE GOOD Instytut makaron szklany z żeberkami wieprzowymi 57g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,92 zł
Instalacja OMACHI makaron ziemniaczany żeberka wieprzowe 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,29 zł
KOREAŃSKA ULICA inst. Zupa Kaludon Kimchi w misce 215g
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,96 zł
KOREAŃSKI INSTYTUT ULICZNY Zupa grzybowa Kaludon w misce 213g
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,96 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
