Zupa błyskawiczna miso, miękka biała, z tofu 10g
Produkty powiązane
AN NHIEN Wegańskie żeberka wieprzowe - plastry "Suon non" 1kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
107,58 zł
Rabat
4,97 zł
–10 %
Instytut VIFON Makaron "PHO" o smaku wołowym 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,46 zł
3,94 zł
–11 %
Instytut VIFON makaron - krab "BANH DA CUA" 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,47 zł
Rabat
19,89 zł
–6 %
AN NHIEN Wegańskie kulki z kurczaka 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,55 zł
Opis szczegółowy produktu
Opakowanie 1 worek. Zawartość torebki wsypać do kubka, zalać gorącą wodą, odstawić na 1 minutę.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1356 kJ / 324 kcal |
| Tłuszcze | 13,00 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2,20 g |
| Węglowodany | 19,00 g |
| w tym cukry | 13,00 g |
| w tym błonnik | |
| Białka | 25,00 g |
| Sól | 18,40 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zupy instant |
|---|---|
| Waga: | 0.01 kg |
| EAN: | 8595617902288 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Instytut YOPOKKI ciasto ryżowe sos słodko-pikantny 140g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,94 zł
KOREAŃSKI INSTYTUT ULICZNY Zupa grzybowa RaUdong w misce 214g
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,01 zł
Zupa warzywna witalna WELLNESS - niskokaloryczna - WELA 280g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
23,72 zł
2,95 zł
–31 %
VIFON Zupa błyskawiczna z makaronem - wieprzowina 60g
Średnia ocena produktu wynosi 4,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,03 zł
Instalacja OMACHI makaron ziemniaczany żeberka wieprzowe 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,29 zł
Zupa krem instant z czosnkiem niedźwiedzim, bezglutenowa i bezmleczna - Naturalna 20g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
2,28 zł
Zupa czosnkowa z makaronem instant - Altin 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,93 zł
NONGSHIM Natychmiast. Zupa z makaronem SHIN z kurczakiem 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,83 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
