Zupa błyskawiczna z ciecierzycy z lecytyną Von Papá - Vegan - Eco-product 22g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Rabat
4,97 zł
–10 %
Instytut VIFON Makaron "PHO" o smaku wołowym 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,46 zł
AN NHIEN Wegańskie kotlety sojowo-wieprzowe „Suon non” 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,32 zł
Opis szczegółowy produktu
Wlać mieszankę do kubka lub miski i zalać 250 ml wrzącej wody, dokładnie wymieszać i odstawić na 3 minuty.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1440,4 kJ/344 kcal |
| Tłuszcze | 8,16 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,22 g |
| Węglowodany | 51,19 g |
| w tym cukry | 1,21 g |
| Błonnik | |
| Białko | 16,46 g |
| Sól | 12,80 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zupy instant |
|---|---|
| Waga: | 0.03 kg |
| EAN: | 8594004151261 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Miso instantní polévka vydatně červená s tofu BIO 4x8g - VEGAN - Clearspring 32g
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,55 zł
Zupa czosnkowa z makaronem instant - Altin 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,93 zł
BULRAMEN Inst. Makaron z kurczakiem na ciepło Oryginalny 137,8g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,84 zł
NONGSHIM WKRÓTCE natychmiast. zupa warzywna z makaronem 112g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,70 zł
2,91 zł
–14 %
Zupa błyskawiczna z makaronem brokułowym - Altin 67g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,49 zł
SAMYANG Inst. makaron z kurczakiem pikantny ROSA 140g
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,01 zł
Zupa krem instant z czosnkiem niedźwiedzim, bezglutenowa i bezmleczna - Naturalna 20g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
2,28 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
