Zupa błyskawiczna z wodorostów japońskich Von Papá - Wegańska - Produkt ekologiczny 20g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
AN NHIEN Wegańskie kotlety sojowo-wieprzowe „Suon non” 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,32 zł
3,94 zł
–11 %
Instytut VIFON makaron - krab "BANH DA CUA" 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,47 zł
AN NHIEN Wegańskie żeberka wieprzowe - plastry "Suon non" 1kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
107,58 zł
Rabat
19,89 zł
–6 %
AN NHIEN Wegańskie kulki z kurczaka 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,55 zł
Dip z pieczonej czerwonej papryki HOT - The Pelikans 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,25 zł
Opis szczegółowy produktu
Wlać mieszankę do kubka lub miski i zalać 250 ml wrzącej wody, dokładnie wymieszać i odstawić na 3 minuty.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1032,2 kJ/246,54 kcal |
| Tłuszcze | 1,34 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,27 g |
| Węglowodany | 30,70 g |
| w tym cukry | 6,08 g |
| Błonnik | |
| Białko | 27,92 g |
| Sól | 11,76 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zupy instant |
|---|---|
| Waga: | 0.03 kg |
| EAN: | 8594004151209 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Zupa tajska instant z pomidorami i kokosem Von Papá - Vegan - Eco-product 22g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,80 zł
BULRAMEN Inst. Makaron z kurczakiem na ciepło Oryginalny 137,8g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,84 zł
NONGSHIM Natychmiast. Zupa z makaronem SHIN z kurczakiem 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,83 zł
2,83 zł
–19 %
Kremowa zupa kalafiorowo-brokułowa bez glutenu i mleka - Naturalna 20g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,28 zł
Zupa czosnkowa z makaronem instant - Altin 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,93 zł
Zupa błyskawiczna z makaronem bezglutenowym i czosnkiem - Naturalna 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,35 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
