Zupa czosnkowa z makaronem instant - Altin 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
9,53 zł
–20 %
Instytut VIFON Makaron PHO BO z wołowiną w misce 70g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,61 zł
3,95 zł
–12 %
Instytut VIFON makaron - krab "BANH DA CUA" 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,47 zł
Dip z pieczonej czerwonej papryki HOT - The Pelikans 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,26 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1996kJ/476kcal |
| Tłuszcze | 21,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 9,80g |
| Węglowodany | 61,00g |
| w tym cukry | <0,50g |
| Błonnik | |
| Białka | 11,00g |
| Sól | 3,30g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zupy instant |
|---|---|
| Waga: | 0.06 kg |
| EAN: | 8595153900410 |
2,95 zł
–31 %
VIFON Zupa błyskawiczna z makaronem - wieprzowina 60g
Średnia ocena produktu wynosi 4,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,03 zł
KOREAŃSKA ULICA inst. Zupa pikantna Kaludon w misce 215g
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,01 zł
ACE GOOD Instytut makaron szklany z żeberkami wieprzowymi 57g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,93 zł
PRIMA TASTE Inst.Singapurskie curry pyszne kluski 178g
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,01 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
