Zupa drożdżowa z makaronem instant - Altin 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Dip z pieczonej czerwonej papryki HOT - The Pelikans 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,26 zł
AN NHIEN Wegańskie żeberka wieprzowe „Suon ong lua mach” 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,33 zł
Rabat
4,98 zł
–10 %
Instytut VIFON Makaron "PHO" o smaku wołowym 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,46 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1943kJ/463kcal |
| Tłuszcze | 20,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 9,60g |
| Węglowodany | 60,00g |
| w tym cukry | 0,50g |
| Błonnik | |
| Białka | 11,00g |
| Sól | 5,50g |
| Kategoria: | Zupy instant |
|---|---|
| Waga: | 0.06 kg |
| EAN: | 8595153900403 |
Organiczny
Japońska zupa ramen miso z imbirem BIO - WEGAŃSKA - Clearspring 210g
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,05 zł
KOREAŃSKI INSTYTUT ULICZNY Zupa grzybowa Kaludon w misce 213g
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,01 zł
ACE GOOD Instytut makaron szklany z żeberkami wieprzowymi 57g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,93 zł
ACE LAU THAI instant. zupa z makaronem i krewetkami 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,04 zł
Zupa grzybowa z makaronem instant - Altin 67g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
2,49 zł
SAMYANG Inst. makaron z kurczakiem pikantny ROSA 140g
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,01 zł
KOREAŃSKA ULICA inst. Zupa pikantna Kaludon w misce 215g
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,01 zł
NONGSHIM Natychmiast. Zupa z makaronem SHIN z kurczakiem 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,83 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
