Zupa grochowa z białkiem - Semix 55g
Produkty powiązane
AN NHIEN Wegańskie kotlety sojowo-wieprzowe „Suon non” 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,27 zł
3,93 zł
–11 %
Instytut VIFON makaron - krab "BANH DA CUA" 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,46 zł
AN NHIEN Wegańskie żeberka wieprzowe „Suon ong lua mach” 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,27 zł
Rabat
19,84 zł
–6 %
AN NHIEN Wegańskie kulki z kurczaka 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,51 zł
Opis szczegółowy produktu
Sposób użycia: Zawartość torebki (55 g) wsypać do miski lub kubka, zalać ok. 220 - 260 ml gorącej wody, dokładnie wymieszać. Odstawić na 5-7 minut, następnie ponownie wymieszać i natychmiast spożyć.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1679kJ/399kcal |
| Tłuszcze | 11,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,40g |
| Węglowodany | 24,00g |
| w tym cukry | 1,00g |
| Błonnik | 1,30g |
| Białko | 49,00g |
| Sól | 5,26g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zupy instant |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595674906045 |
Polévka gulášová s fazolemi - VEGAN - Seneb 540ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,73 zł
Organiczny
Japońska zupa ramen miso z imbirem BIO - WEGAŃSKA - Clearspring 210g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,98 zł
KOREAŃSKI INSTYTUT ULICZNY Zupa grzybowa Kaludon w misce 213g
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,96 zł
MARUKOME natychmiast. zupa miso z warzywami i tofu 57g
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,64 zł
SAMYANG Buldak inst. makaron z kurczakiem extra pikantny 140g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,56 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
