Zupa groszkowa z wodorostami Von Papá - Wegańska - Produkt ekologiczny 22g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
AN NHIEN Wegańskie żeberka wieprzowe „Suon ong lua mach” 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,32 zł
Rabat
4,97 zł
–10 %
Instytut VIFON Makaron "PHO" o smaku wołowym 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,46 zł
AN NHIEN Wegańskie żeberka wieprzowe - plastry "Suon non" 1kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
107,58 zł
Opis szczegółowy produktu
Sposób przygotowania: Zawartość torebki wsypać do miski lub kubka, zalać 250 ml wrzącej wody i dokładnie wymieszać. Odstawić na trzy minuty i podawać. DELEKTUJ SIĘ SWOIM SMAKIEM!Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1260,5kJ/293,7kcal |
| Tłuszcze | 1,50g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,40g |
| Węglowodany | 46,60g |
| w tym cukry | 3,00 g |
| Błonnik | 10,20 g |
| Białko | 17,70 g |
| Sól | 11,40 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zupy instant |
|---|---|
| Waga: | 0.03 kg |
| EAN: | 8594004151186 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
KOREAŃSKI INSTYTUT ULICZNY Zupa grzybowa RaUdong w misce 214g
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,01 zł
KOREAŃSKI INSTYTUT ULICZNY Zupa grzybowa Kaludon w misce 213g
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,01 zł
NONGSHIM Natychmiast. Zupa z makaronem SHIN z kurczakiem 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,83 zł
Zupa GULASZOWA "pikantna" wegańska - Damodara 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,41 zł
Kremowa zupa szparagowa instant bez glutenu i mleka - Naturalna 20g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
2,28 zł
SAMYANG Inst. makaron Carbonara z kurczakiem (kubek) 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,77 zł
SAMYANG Buldak Instant. makaron z kurczakiem i serem 140g
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,11 zł
Zupa grzybowa z makaronem instant - Altin 67g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
2,49 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
