Zupa krem instant z czosnkiem niedźwiedzim, bezglutenowa i bezmleczna - Naturalna 20g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
AN NHIEN Wegańskie żeberka wieprzowe - plastry "Suon non" 1kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
107,62 zł
Rabat
4,98 zł
–10 %
Instytut VIFON Makaron "PHO" o smaku wołowym 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,46 zł
AN NHIEN Wegańskie kotlety sojowo-wieprzowe „Suon non” 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,33 zł
Dip z pieczonej czerwonej papryki HOT - The Pelikans 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,26 zł
Opis szczegółowy produktu
Przygotowanie: 20g zupy zalać 250ml wrzącej wody i zamieszać.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1591kJ/377kcal |
| Tłuszcze | 10,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,00g |
| Węglowodany | 68,00g |
| w tym cukry | 5,10 g |
| Błonnik | |
| Białko | 2,90 g |
| Sól | 8,80 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zupy instant |
|---|---|
| Waga: | 0.02 kg |
| EAN: | 8595617902134 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Zupa czosnkowa z makaronem instant - Altin 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,93 zł
2,83 zł
–19 %
Kremowa zupa kalafiorowo-brokułowa bez glutenu i mleka - Naturalna 20g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,28 zł
Zupa gulaszowa z ciecierzycy instant bez glutenu i mleka - Naturalna 35g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,28 zł
2,39 zł
–4 %
Zupa krem z grzybów instant bez glutenu i mleka - Naturalna 20g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,28 zł
Zupa GULASZOWA "pikantna" wegańska - Damodara 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,41 zł
ACE HAO HAO Instytut Makaron z krewetkami w sosie pikantno-kwaśnym 77g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,53 zł
Zupa grzybowa z makaronem instant bezglutenowa - Naturalna 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,35 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
