Zupa pomidorowa liofilizowana z ryżem - FREEZE DRY COMPANY 50g
Produkty powiązane
Rabat
1,16 €
–10 %
Instytut VIFON Makaron "PHO" o smaku wołowym 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,04 €
0,92 €
–11 %
Instytut VIFON makaron - krab "BANH DA CUA" 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,81 €
Opis szczegółowy produktu
Pełny smak domowej zupy, którą możesz cieszyć się zawsze i wszędzie. Dzięki delikatnemu liofilizowaniu zachowuje swoje wartości odżywcze i bogaty smak – bez konserwantów i chemikaliów, dokładnie tak, jak lubimy. Łatwe przygotowanie – nalej i jedz! Przygotuj ciepłą, aromatyczną zupę w mgnieniu oka – bez gotowania i dodatkowych składników. Otwórz torbę. Wlej zalecaną ilość gorącej wody. Wymieszaj, zamknij i odczekaj około 5-10 minut, podawaj!Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 274 kJ/65 kcal |
| Tłuszcze | 0,50 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,10 g |
| Węglowodany | 11 |
| w tym cukry | 2,70 g |
| Błonnik | |
| Białko | 3,50 g |
| Sól | 1,00 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zupy instant |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595705010871 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
SAMYANG Buldak instant noodles chicken (2x bardzo ostre) 140g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,93 €
Miso instantní polévka jemně bílá s tofu 4 x 8g BIO - vegan - Clearspring 32g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,77 €
KOREAŃSKI INSTYTUT ULICZNY Zupa grzybowa RaUdong w misce 214g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,19 €
KOREAŃSKA ULICA inst. Zupa pikantna Kaludon w misce 215g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,19 €
Rabat
1,86 €
–8 %
Instytut VIFON HOANG GIA makaron - mięso mielone 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,70 €
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
