Zupa warzywna z makaronem instant - Altin 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Rabat
4,98 zł
–10 %
Instytut VIFON Makaron "PHO" o smaku wołowym 80g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,46 zł
Rabat
19,90 zł
–6 %
AN NHIEN Wegańskie kulki z kurczaka 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,56 zł
3,95 zł
–12 %
Instytut VIFON makaron - krab "BANH DA CUA" 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,47 zł
AN NHIEN Wegańskie kotlety sojowo-wieprzowe „Suon non” 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,33 zł
9,53 zł
–20 %
Instytut VIFON Makaron PHO BO z wołowiną w misce 70g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,61 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1947kJ/464kcal |
| Tłuszcze | 21,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 10,00g |
| Węglowodany | 59,00g |
| w tym cukry | <0,50 g |
| Błonnik | |
| Białka | 10,00 g |
| Sól | 4,80 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zupy instant |
|---|---|
| Waga: | 0.06 kg |
| EAN: | 8595153900427 |
Zupa tajska instant z pomidorami i kokosem Von Papá - Vegan - Eco-product 22g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,80 zł
SAMYANG natychmiast. Makaron z kurczakiem i serem Quattro 140g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,01 zł
6,33 zł
–9 %
NONGSHIM SHIN natychmiastowy. zupa makaronowa oryginalna 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,70 zł
8,35 zł
–8 %
Instytut VIFON HOANG GIA makaron - wołowina Mì 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,61 zł
Zupa czosnkowa z makaronem instant - Altin 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,93 zł
Organiczny
Japońska zupa ramen miso z imbirem BIO - WEGAŃSKA - Clearspring 210g
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,05 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
